Logo-One-Power-Zoom-1
Ocena klientów: 4,88 / 5,00
4.7/5

Płatność przy odbiorze i bezpłatna wysyłka

Samodopasowujące się soczewki korekcyjne z technologią automatycznego ustawiania ostrości i zmienną korekcją dla każdego oka

JEDNA PARA okularów z wszystkimi podziałkami, których potrzebujesz, nie będziesz już musiał zmieniać okularów, możesz używać tylko jednej pary, nawet jeśli masz różne podziałki dla każdego oka.

Uwaga! Oferta za jedyne 139,00 zł z wysyłką w 48 godzin i płatnością przy odbiorze wygasa dzisiaj 24/06/2024

Cena wywoławcza

279 zl

Oferta dla słońc
139.00 zl

AUTOFOKUS

NIEZNISZCZALNY

ELASTYCZNE AUKCJE

DLA OBU PŁCI

JAK ONI PRACUJĄ

Wystarczy, że założysz OKULARY ONE POWER ZOOM, a Twoje oczy spontanicznie i automatycznie znajdą idealną ostrość w zależności od tego, na co patrzysz.

Będziesz mógł wtedy poczytać dobrą książkę nad morzem, wykorzystać je do oglądania z daleka lub dla zmęczenia.

Jest to rewolucyjna technologia Flex Focus Optics, której oko automatycznie ustawi ostrość, wybierając odpowiednią gradację, aby pokazać Cię z jak najlepszej strony!

MOŻESZ RÓWNIEŻ WYMIENIĆ SIĘ ZE SWOJĄ RODZINĄ

Nie ma znaczenia, ile stopni masz w oczach. dzięki samoregulującym się funkcjom soczewki dopasowują się do tego, na co patrzysz i mogą być używane przez wszystkie osoby ze stopniowaną skalą od 0,5 do 2,75 dioptrii.

WYGODNE I ODPORNE

Niezwykle mocny, wygodny i stylowy! – Wykonane z wysokiej jakości materiałów, mają modny design. Idealne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn!

ONE-POWER-READES-1

WYJĄTKOWA I REWOLUCYJNA PARA OKULARÓW, KTÓRE MOŻESZ WIDZIEĆ Z DALEKA LUB BLISKA, CZYTAĆ GAZETY Z BLIKA, KORZYSTAĆ Z TELEFONU KOMÓRKOWEGO, PISAĆ NA KOMPUTERZE LUB CZYTAĆ KSIĄŻKĘ. SĄ SAMOREGULUJĄCE SIĘ! TO JEST REWOLUCJA!
Zachęcamy do skorzystania z Oferty startowej, którą producent udostępnił tylko polskim klientom:

Tylko oferta limitowana

139.00 zl

zamiast 279 zł

Płatność przy odbiorze i bezpłatna wysyłka

IDEALNE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

CZYTAJ KSIĄŻKĘ

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ

NAWRÓĆ IGŁĘ

PRZECZYTAJ ULOTKĘ Z LEKAMI

NIEWYTRZYMAŁY MATERIAŁ, Z KTÓREGO SĄ WYKONANE SPRAWIA, ŻE SĄ SUPER ODPORNE

Nie będziesz już musiał obawiać się, że pękną w wyniku przypadkowych upadków. Zauszniki z kolei są super elastyczne, wygodnie i bez problemu dopasowują się do twarzy.

One Power Zoom: Unisex i modny

Potrzebujesz pary okularów, które pasują zawsze, gdy Twój wzrok się pogarsza lub poprawia, bez kosztownych badań wzroku? Chcesz stylowych okularów, które bez problemu dopasują się do Ciebie i członków Twojej rodziny?

W takim razie jeden zoom elektryczny jest właśnie dla Ciebie!

Nasi klienci nie mogą się mylić...

4783 Recenzje klientów

5 gwiazdy

4 gwiazdy

3 gwiazdy

2 gwiazdy

1 gwiazda

Marta A.
Marta A.
Leggi Tutto
"Świetny produkt. Nie widzę zbyt dobrze rzeczy z daleka, ale dzięki temu jestem w stanie zobaczyć wszystko, co chcę zobaczyć. Lekkość nie powoduje ciągłego zsuwania się oprawek z nosa. Widać bardzo dobrze i słońce już mi nie przeszkadza. jedyna wada, że ​​przyjechali trochę późno, ale wybaczam im 🙂”
Mark P.
Mark P.
Leggi Tutto
„Zacznę od stwierdzenia, że ​​mam 2 stopnie w jednym oku i 2,50 w drugim, ale wziąłem je i postąpiłem słusznie! Najlepsze jest to, że naprawdę możesz ich użyć do wszystkiego. zmieniają intensywność światła i możesz czytać w słońcu bez żadnego dyskomfortu. dla mnie, który ma trudności z czytaniem z bliska i widzeniem z daleka, są naprawdę wyjątkowi, bo w okularach robię wszystko"
Alina M.
Alina M.
Leggi Tutto
"Dotarło dzisiaj. Opakowanie jest bardzo ładne i dobrze wygląda.Każdy, kto nosi okulary, ma problem zwłaszcza latem...te rozwiązują problem i są bardzo estetyczne.Jakość materiałów wydaje się doskonała, podobnie jak widzenie!"

🚀 OFERTA STARTOWA 🚀

Biorąc pod uwagę duży popyt, zalecamy zakup przed wyczerpaniem zapasów.

Dostępność
POZOSTAŁO 15/100 SZTUK

OFERTA OGRANICZONA CZASOWO Z BEZPŁATNĄ DOSTAWĄ

Ore
Minuti
Secondi

JAK ZAMÓWIĆ

Zamów pozostawiając dane w formularzu poniżej

Operator zadzwoni do Ciebie, aby potwierdzić zamówienie i odpowiedzieć na wszelkie pytania

Twoje zamówienie wysyłamy kurierem ekspresowym w ciągu 24 godzin

Zapłacisz dopiero po otrzymaniu zamówienia w domu

Progetto-senza-titolo-1-copia-1

Cena wywoławcza

279 zl

Oferta dla słońc
139.00 zl

✅ DLA TWOJEJ GWARANCJI✅

Dokładamy wszelkich starań, aby produkt dotarł w dowolne miejsce w Polsce w ciągu 48 godzin.

Uwaga! Oferta za jedyne 139,00 zł z wysyłką w 48 godzin i płatnością przy odbiorze wygasa dzisiaj 24/06/2024

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

deliv-icon-copia-3-1-2-2-1

Następnie skontaktuje się z Tobą jeden z naszych Konsultantów, który udzieli Ci pomocy całkowicie Bezpłatnie

CZĘSTE PYTANIA

Zazwyczaj kurier GLS dostarcza przesyłkę maksymalnie w ciągu 2-3 dni.

Tak, aby zagwarantować większy komfort i bezpieczeństwo oferujemy płatność przy odbiorze, możesz zapłacić kurierowi bezpośrednio po dotarciu do domu!

Wysyłka jest całkowicie BEZPŁATNA

Oczywiście! Jeśli jeszcze nie wypełniłeś formularza zamówienia i nie jesteś zdecydowany co zrobić, wypełniając go skontaktuje się z Tobą telefonicznie jeden z naszych operatorów, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania przed zakupem!

Nel caso avessi già compilato il modulo, ti invitiamo a contattarci alla nostra email.

Oczywiście, jeśli zauważysz symbol kłódki z https w lewym górnym rogu, gwarantuje to, że Twoje dane zostaną przesłane w sposób całkowicie bezpieczny do naszych operatorów, którzy zajmą się wysyłką produktu.

Puoi leggere per approfondire l’argomento le nostre privacy policy 

Logo-One-Power-Zoom-1

Questo sito pubblicizza il prodotto per conto di
P.P. Group s.r.l.

EMAIL: Assistenzaneni@gmail.com

Copyright 2021:
This site is not a part of the Facebook Website or Facebook Inc. Additionaly. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.
Discaimer: I risultati sono soggettivi e possono variare da persona a persona

UWAGA: produkty polecane na tej stronie są sprzedawane w afiliacji, dlatego nie jesteśmy ani producentem, ani oficjalnym sprzedawcą każdego pojedynczego produktu, który można znaleźć na naszej stronie. Dlatego w przypadku jakichkolwiek próśb o zwrot pieniędzy lub innych problemów z produktami zamówionymi za pośrednictwem witryny należy zawsze zwracać się do oficjalnego sprzedawcy. Nadal będziemy dostępni, aby Ci pomóc i udzielić wsparcia.
Produkty są sprawdzane w celach informacyjnych: nie można w żaden sposób zagwarantować pewnych wyników, szanse powodzenia każdego wyniku różnią się w zależności od klienta.
Ten blog nie jest gazetą, ponieważ jest aktualizowany bez żadnej okresowości. Nie można go zatem uznać za produkt redakcyjny zgodnie z prawem n. 62 z 03.07.2001r. Niektóre zdjęcia i recenzje na blogu zostały znalezione w sieci, jeśli uważasz, że mogą one naruszać Twoje prawa, daj nam znać, a zostaną one niezwłocznie usunięte.